До новин

ДАРТ та ЛУН продовжують працювати над Мапою безбарʼєрності: Туризм

Державне агентство розвитку туризму України та Громадська організація «ЛУН Місто» за підтримки Асоціації готелів та курортів України(UHRA) запрошують представників закладів HoReCa, які не зазначені на туристичній мапі безбар’єрності України, доєднатися до проєкту.

Головна мета ініціативи – інформувати мандрівників про рівень безбар’єрності туристичних об’єктів.

Наразі на мапу нанесено 998 різноманітних інфраструктурних об’єктів з 15 регіонів України. Серед них тільки 243 належать до сегмента HoReCa.

Закликаємо представників сфери гостинності більш активно долучатися до проєкту та інформувати споживачів про рівень доступності своїх закладів.

Щоб потрапити на туристичну мапу безбар’єрності України потрібно заповнити анкету за посиланням:

Заклади

Готелі

Нагадаємо, що вперше туристична мапа безбар’єрності України була презентована в кінці 2024 року. Крім готелів, кафе та ресторанів на мапі можна переглянути дані про доступність парків, музеїв, укриттів, бібліотек та будинків культури.

Переглянути Мапу безбарʼєрності: Туризм можна за посиланням